Cristiano Ronaldo kasno je kaznio kao Juventus na rubu Lazia

Cristiano Ronaldo pretvorio je kaznu dvije minute od vremena kad su Juventusovi vođe Serie A došli s leđa i pobijedili 2: 1 u Laziju i otišli 11 bodova na vrhu u nedjelju.

Prvi Juventusov cilj Joao Cancela u Juventus dresovi u izgledao je kao da je spasio sretnu točku, ali su posjetitelji nakon toga otišli još bolje jer je dobio kasnu kaznu koju je Ronaldo pretvorio u 15. ligaški cilj kampanje.

Daniele Rugani povukao je gol iz linije golova, nakon što je Joaquin Correa vodio preko Can i Leonarda Bonuccija, dok je Szczesny u nogometni dresovi odbio Luis Alberta i Marca Parola. Lazio je dominirao prvim satom i otišao naprijed s Emre Canovim golom u 59. minuti prije nego što je Joao Cancelo izjednačio s Juveom.